ליווי אסטרטגי משפטי לעסקים קטנים ובינוניים - ( SMB (Small Medium Business

המציאות היומיומית של עסקים היא, לא פעם, עמוסת רגולציה וכללים משפטיים, אשר עלולה לפעמים להגביל ואף לפגוע ביכולת המנהל לנהל את העסק.

השירות שאנו מעניקים למנהלי עסקים נובע מנקודת המוצא שהמנהל צריך להיות פנוי לניהול, קידום והצמחת העסק תוך שהוא משאיר את האספקטים המשפטיים לעוה”ד. ניהול שכזה מאפשר לחסוך זמן ניהולי ומשאבים המופנים להתפתחות העסק ומאידך מאפשר מטריה משפטית נאותה לפעילות המסחרית. להשקפתנו, על הייעוץ המשפטי לשרת את בעלי העסק ולא להגבילם.

כל עסק שמתנהל מול ספקים, לקוחות, עובדים, קבלנים, רשויות וכיוצא בזה חייב להיות בטוח שההתקשרויות יגשימו עבורו באופן מיטבי את האינטרסים שלו ויתאמו לעולמות התוכן שלו. התנהלות בידיעה כזו מאפשרת למנהל ניהול מיטבי של העסק על ידי המנהל המקצועי שלו, כשהוא פנוי מדאגות משפטיות.

ליווי תומך עסקים בהתאמה אישית

אנו דוגלים במתן שירות משפטי תוך התאמה אינדיבידואלית לעסק,  שיטה המבוססת על היכרות מעמיקה, בשיטת “טיילור מייד”.

רק לאחר היכרות טובה של ליבת העסק וניתוח החזקות והדגשים של העסק ניתן להתאים את הייעוץ באופן המיטבי ביותר שיתרום לתהליך נכון של קבלת החלטות.

אנו מאמינים כי יעוץ אסטרטגי משפטי נכון צריך להינתן על ידי עו”ד שמכיר וחי את העסק שלך, שמלווה אותך שנים ומכיר את כל הפנים של העסק.

לצורך כך אנו עובדים על פי שיטת עבודה מובנית המאפשרת לנו לנתח את העסק ולהכיר אותו בצורה מיטבית לצורך הליווי המשפטי ואף לצורך בקרה בתחומים שונים [ למשל, בקרה בתחום יחסי העבודה בעסק, תחום “חם” בשנים האחרונות, ‘המדיר שינה’ ממנהלים].

 עו”ד איריס ירדני בעלת ותק של מעל 30 שנה בעבודה רצופה מול עסקים בענף התיירות, תעופה, תעשיה, בניה, יבואנים וניהול פרויקטים בארץ ובחו”ל [LOW TECH], ואף עסקים מתחום יחסי הציבור והמיתוג.

יש והלקוח נזקק לייצוג בבית משפט- כתובע או כנתבע. כאן בא לידי ביטוי ניסיוננו רב השנים בייצוג בבתי המשפט מתאפיין בעבודה יסודית, מקצועית, שיטתית  ומעמיקה מתוך מסירות עצומה והכל על מנת להביא להצלחת הלקוח. אנו נלחמים עבור הלקוח על מנת לשמור על האינטרסים שלו, בצורה המקצועית וההולמת ביותר.

מוטו ידוע של אנשי עסקים מצליחים-  GWF

Get up early in the morning

Work hard

Find oil

תפקידנו לדאוג שיהיה לכם יותר זמן למצוא נפט.